poniedziałek, 16 listopada 2015

Przepis na pyszną sałatkę z tuńczykiem


Kiedy masz ochotę na smaczną przekąskę, to wypróbuj jeden z przepisów na sałatkę, w której główną rolę będzie odgrywać tuńczyk. Ta ryba smakuje świetnie w każdym wydaniu, a w sałatce możesz ją podać także podczas przyjęcia.
Sałatka z tuńczykiem zawsze znika szybko ze stołu, zatem jeśli chcesz szybko przyrządzić potrawę, która nie tylko tobie przypadnie do gustu, to sięgnij po któryś z licznych przepisów na sałatkę z tą rybą. Wypróbuj wariant z żółtym serem, a potrawa zaspokoi głód na dłużej i będzie mogła śmiało być podawana jako kolacja.
Sałatka tuńczyk z tartym żółtym serem dobrze smakuje z czarnymi oliwkami i majonezem. Po wymieszaniu tych składników, dodaj do niej trochę soli i pieprzu. Jeśli chcesz, do potrawy dołącz też pomidory - nie mogą być jednak zbyt wodniste, bo wtedy sałatka nie będzie wyglądać zbyt efektownie.
Dobry przepis na sałatkę z tuńczykiem to taki, który będzie dostosowany do Twoich osobistych upodobań, dlatego jeśli nie przepadasz za oliwkami, możesz je zastąpić na przykład kukurydzą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz